Енергія вітру

Україна
У 2018-2022 роках компанія розробила проект вітрових станцій загальною встановленою потужністю 295 МВт, які на даний момент знаходяться на стадії готовності до будівництва. Ділянки під будівництво станцій (з підписаними договорами оренди на 49 років) розташовані у Львівській та Волиньскій областях, на відстані 30 км до західного кордону країни.

Впродовж двох років на ділянках проводилися орнітологічні дослідження, проект має позитивний екологічний висновок, затверджений державними органами. Були проведені необхідні геологічні і геодезичні дослідження, а також заміри вітру, виконані німецькою компанією The German company Deutsche Wind Guard. Усі станції отримали технічні умови, затверджені НЕК «Укренерго», для під’єднання до мережі напругою 110 кВ. А також, підписано Pre-PPA з ДП «Гарантований покупець» на купівлю електроенергії.

Польща
Цільовий обсяг проектів вітрової енергії на розробку в 2023-2025 роках в Польщі становить 100 МВт. Ділянки майбутніх проектів розташовані на території трьох воєводств.