💙 Допомога ЗСУ 💛

Ми стали єдині як ніколи💪🏼🇺🇦 ⠀
Ми всі прокидаємось з думкою «Чим я можу допомогти сьогодні?». Ну а про наших волонтерів вже захоплено розповідають історії у всьому світі.

Творити добро – це неймовірна гордість і постійне натхнення. ⠀
З перших днів війни компанія Greenville разом із заснованим нею благодійним фондом Воля ведуть активну волонтерську діяльність. Свої сили ми вирішили направити на забезпечення наших воїнів необхідним спорядженням. Нам вдалось передати ЗСУ понад 200 бронежилетів, 26 тепловізорів, більш як 50 пристроїв нічного бачення, 20 безпілотників, а також шоломи, тактичні окуляри та рукавиці, розвантажувальні системи та інші необхідні засоби. 🇺🇦 Передавали необхідне також з нашого фронту, а саме будівельну техніку та матеріали.
За словами хлопців, їм дуже потрібні безпечні та броньовані автомобілі. Тож ми придбали та передали таке авто, щоб наші бійці могли швидко та безпечно пересуватися у потрібному напрямку💪🏼
Розуміючи як важливо військовим постійно залишатися на зв‘язку, ми придбали декілька супутникових телефонів та 25рацій.

Наша команда усі ці дні займається пошуком і закупівлею необхідних медикаментів, які потрібні як солдатам, так і людям у різних куточках України. ⠀
З перших днів війни ми з командою переоблаштували певні наші приміщення, і тепер вони слугують надійним укриттям для сотень людей.

Сьогодні 88 доба героїчного протистояння українського народу. І кожен має боротися на своєму фронті та допомагати. ⠀
Хоч не кожен з нас воїн, але кожен з нас може зробити свій вклад в нашу перемогу!

💙 Слава Україні! Героям слава! 💛