Допомагати ЗСУ 💪

Допомагати – це особливий прояв любові у цьому світі ❤️
З початку повномасштабного вторгнення ми всі зрозуміли, що турбота один про одного та допомога армії наблизять нас до перемоги. І це не просто про перемогу на полі бою. Це про перемогу над страхом, невідомістю і безвідповідальністю. Це про те, щоб вистояти і не втратити віру в краще.

Усвідомлюючи значення допомоги та підтримки в 2005 році ми заснували благодійний фонд “Воля”. Протягом багатьох років фонд активно працював над створенням можливостей та підтримки талановитої молоді, допомагаючи реалізовувати їхні потенційні здібності.

24 лютого, з початку повномасштабного вторгнення, ми зрозуміли, що наша відповідальність перед країною й народом стає ще більшою. Благодійний фонд “Воля” направив усі свої зусилля на допомогу армії, яка стоїть на передовій захищаючи нашу незалежність та свободу.
Завдяки спільним зусиллям нашої компанії, співробітників та волонтерів фонду “Воля”, ми на постійній основі передаємо на потреби ЗСУ бронежилети, військове спорядження, тепловізори, пристрої нічного бачення, безпілотники та засоби зв‘язку. За останній місяць ми додатково передали радіостанції Motorola DP, забезпечили підрозділи зарядними станціями EcoFlow та передали квадрокоптери. Ми розуміємо, що це не просто речі, це засоби спілкування і спостереження, які можуть врятувати життя, зберегти здоров’я та забезпечити необхідну комунікацію для координації дій на полі бою.

Ми стараємося завжди дослухатися до прохань, які надходять у наш фонд. Таким чином дізнаємося, що саме потрібно зараз. За проханнями хлопців ми придбали та передали броньований автомобіль, який був необхідний їм для виконання бойових завдань.
Цього ж місяця направили сили на медичне забезпечення наших захисників. Розуміючи важливість своєчасної допомоги, ми придбали та передали карету швидкої допомоги разом з медикаментами та медичним інвентарем.

Ми пишаємося нашими захисниками, які стоять на захисті країни. Їхні мужність, сміливість та відданість не мають меж. І ми, як компанія, ми відчуваємо обов’язок підтримувати їх і бути поруч у цей важкий час.

Кожен внесок у нашу перемогу має велике значення. Ми розуміємо, що об’єднані ми стаємо незламними. Разом ми наближаємося до перемоги, яка буде перемогою не лише над ворогом, але й перемогою духу, перемогою любові та єдності.

💙 Слава Україні! Героям слава! 💛