Сонячна енергія

Україна
В 2016 році компанія розпочала діяльність в галузі відновлювальної енергетики в Україні. Компанія збудувала сонячну електростанцію загальною потужністю 110 МВт в Львівської області, яка була введена в експлуатацію в 2020 році. Станція генерує 125 млн кВт∙год електроенергії на рік, що покриває потреби в електриці понад 85 тисяч домогосподарств. В 2022 році до діючих потужностей станції було додано ще 5 МВт. Діяльність станцій дозволяє уникнути викидів СО2 в розмірі близько 56 тонн на рік.

Станція обладнана сонячними панелями виробництва компанії JA Solar, яка входить у трійку світових лідерів з їх виробництва та інверторами, комплектними трансформаторними підстанціями виробництва компанії Huawei.

Польща
В 2020 році компанія розпочала вивчення ринку відновлювальної енергетики Польщі в рамках реалізації стратегічної мети стати міжнародним оператором в галузі відновлювальної енергетики. Станом на початок 2023 року портфель девелоперських проектів СЕС компанії Greenville в Польщі сягнув 170 МВт. Більше половини проектів знаходяться на просунутих стадіях девелопменту і мають вийти на етап готовності до будівництва (ready-to-build) впродовж 2023-2024 років.